Jdi na obsah Jdi na menu

Duchovní cvičení na Svaté Hoře 2023

12. 3. 2023

Název exercicie označuje zpravidla několikadenní duchovní obnovu ve skupině (kurzu), kterou vede obvykle kněz. Duchovní cvičení spočívají především v modlitbě, mlčení, přednáškách vedoucího kurzu a společných bohoslužbách.

V ceně jednotlivých kurzů je zahrnuto ubytování a plná penze. Přihlášky prosím posílejte písemně, e-mailem nebo pomocí elektronického přihlašovacího formuláře.

Svatá Hora však kromě standardních vícedenních pobytových duchovních cvičení nabízí také postní a adventní jednodenní duchovní obnovy (viz kalendář akcí) nebo alternativní akce typu Malých filmových exercicí (podrobněji zde).

Exercicie 2023Spojte se s námi

Duchovní obnovy, Malé filmové exercicie

Svatá Hora však kromě standardních vícedenních pobytových duchovních cvičení nabízí také postní a adventní jednodenní duchovní obnovy (viz kalendář akcí) nebo alternativní akce typu Malých filmových exercicí, akce, kdy je ve vybraných termínech promítnut film, po jehož shlédnutí následuje diskuze. Aktuální termíny najdete níže. Konkrétní film vždycky volí přítomní z nějaké širší aktuální nabídky.

Malé filmové exercicie 2022 - přehled termínů